Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Жахлива правда про перевірки.

Жахлива правда про перевірки.

 

 

Цікаво, за часів СРСР органів контролю за будь-якою діяльністю  здійснювало всього тільки 5 органів ( „Народний контроль”, КРУ, ОБХСС, Пожежна охорона, Санепідемстанція). Зауважте, зовсім не було податкової служби! Тим не менше, держава централізовано забирала податки у самого джерела виплати: кожен працівник із заробленого карбованця отримував на руки лише 7 копійок! Решта йшла на забезпечення амбіцій партійної верхівки, ну й звичайно, на соціальні виплати, безкоштовну освіту, медицину і т.д.  Тільки тепер стає відомо про умовність поняття „безкоштовне” навчання, медичне обслуговування- кожен громадянин СРСР платив за все сповна!

 

Станом на 1998р. в Україні налічувалось близько 100 органів державного контролю, які щось перевіряли, і відповідно, за щось обов'язково штрафували.  

 

Звичайно, це мало певне економічне підгрунтя для цих органів: 30% зібраних таким чином коштів органи контролю мали право залишати у своєму розпорядженні. Але основний фінансовий зизк  має державна казна. Не дивно, що у Держбюджеті щороку пунктом  Надходження від штрафів та фінансових санкцій закладається чимала сума.  Законами логіки цей абсурд державного утиску підприємницької діяльності звучить так : у наступному році приватні підприємці  та  підприємства дружно порушать чинне законодавство України на чітко встановлену суму штрафів. Звідси й „виконання планів” штрафних санкцій державних органів контролю ( на даний момент органів державного контролю  стало 39).

 

Звідси й суспільна думка про суб'єктів підприємництва, як про злочинців,  не говорячи вже про ставлення органів  державного контролю до бізнесменів як до явних порушників законодавства. Хоча й це гірка правда, у якій винні не самі підприємці, а власне вже згадувана нами державна політика щодо підприємницкої діяльності.

 

На Україні підприємницьку діяльність регулює не мало, не багато, а 97 ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, 18 УКАЗІВ ПРЕЗИДЕНТА, 411 ПОСТАНОВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ, 8961 ПІДЗАКОННИХ АКТІВ!  Але справа навіть не в цьому, а в неадекватності законодавства: більшість з цих правових актів досить часто суперечать одне одному, а деякі – абсурдні  й абсолютно не стикуюються з існуванням суб'єктів господарювання взагалі.

 

Як  можна не порушувати законодавство в цій країні?

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТУРИЗМ

мини-отель в Перми

Гостиничные услуги

Зелений туризм в Карпатах, бронювання готелів та приватних садиб. Планування відпочинку в Карпатах.

Атриум центр досуга, Гостиничный комплекс

Мы предлагаем Вам гостиничный комплекс Центр Досуга Атриум в Мелитополе. Гостиница круглосуточно, просторный однокомнатный гостиничный номер. В каждом Номере гостиницы двуспальная кровать + кресло-кровать, журнальный столик, кабельное телевидение, кондиционер, кнопка вызова персонала. 

База отдыха


Отдых в Карпатах.

Красота гор завораживает своими красками и извечным покоем, чистотой воздуха вдохновляет на прекрасные мысли и создает приятную романтическую атмосферу в Вашем сердце

КОМПЛЕКТ ТУР

"КОМПЛЕКТ-ТУР" - туристическая компания начавшая свою деятельность в апреле 2002 года.

Translation Bureau

В составе бюропереводов «ЛИНГВА ПРО» работают только дипломированные переводчики, закончившиеведущие высшие учебные заведения в Украине и за рубежом. Среди видов услугписьменный перевод, последовательный перевод, синхронный перевод; по желаниюклиента предоставляются услуги гидов в Киеве и для всеукраинских туров.

http://vse-tut.com.ua/size/miztur

Предлагаем круглогодичный отдых в Карпатах с проживанием в котеждных домиках или туристических комплексах пансионатного типа. Организовываем экскурсии, катания на квадроциклах, снегоходах, пинболл, бильярд, сауны, массажи, бани и многое другое.

Сеть отелей "ПИЛАУ" (Санкт-Петербург)

Компания «ПИЛАУ» рада предложить гостям Санкт-Петербурга комфортное и недорогое размещение в городе на Неве. Вы можете выбрать демократичный, комфортный и недорогой хостел «ПИЛАУ», расположенный на ул. Рубинштейна, д. 38 или уютный , отель бизнес-класса «ПИЛАУ» на Невском пр., д. 147.

Вас приятно удивит сочетание невысоких цен и внимательного отношения персонала, а обстановка порадует уютом и чистотой.

Suvorov Hotel

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти