Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Як виграти суд

 

Щоб виграти судовий процес, мало знати закони, треба використовувати оригінальні маневри.

Особливість національного судового процесу полягає в тому, що дуже часто важливішими й вигіднішими для позивача  є не стільки перемога в суді, скільки сам факт судового процесу,  в тому числі і його тривалість.

 

Тому  ЗАТЯГУВАННЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ є одним із маневрів для отримання певної вигоди чи перемоги. Є багато методів затягування судового процесу ( від неявки до суду до оскарження судового акту).  Тривалий судовий процес може перерости у договір „про ненапад”.

 

Часто для затягування процесу, а той навіть „поховання справи” використовують проведення ЕКСПЕРТИЗИ, яка може тривати від кількох місяців до року. Такий час інколи може сам розставити все на місця, або змінити обставини, так чи інакше вплинути на подальший розвиток судового процесу та його результат.

 

„Найкращий спосіб захисту – напад” – тобто, часто чуємо про ЗУСТРІЧНИЙ ПОЗОВ як засіб не тільки захиститися від позивача, а й виграти судовий процес.

 

Пам'ятайте, суд- це не завжди чесність і справедливість. Зазвичай виграє не той, хто правий, а хто хитріший. Чимало випадків перемоги у суді внаслідок „заплутування” справи, неадекватних інформаційних даних, скривання або завуальовування аргументів і доказів для позивача, причому  вдаючись до цілком законного шахрайства..

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
РОБОТА

Recruiting Services

CDS Group ®, a Competency Development Services Group, Ltd., - Провідна українська компанія в сфері HR Consulting і Executive Search Services. 

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти