Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Масандрівський палац

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - АР Крим

Масандрівський палац
 
Масандрівський палац є одним з кращих історичних та архітектурних пам’яток. Історія палацу є цікавою і в той же час загадковою. У 1829 році М.Воронцов будує палац, але у 1870, в результаті бурі, палац було сильно пошкоджено, і С. Воронцов вирішив збудувати новий палац. Для будівництва палацу був запрошений французький архітектор. Він приїхав в Масандру і поселився тут. Через два роки архітектор помирає, так і не завершивши, інтер’єр і дах палацу. Воронцов почав шукати нового архітектора, але невдовзі і сам вмирає. 
 
                                                                   
 
Протягом 10 років недобудований палац з парком були без господаря. У 1889 році власником палацу стає цар Олександр ІІІ. Цар хотів, щоб цей палац став його мисливським будинком і за проектом архітектора М. Месмахера він починає добудовувати палац, але у 1894 році він також помирає. Син царя, Микола ІІ, вирішує довершити будівництво палацу. Отже, так ніхто із власників і не пожив у палаці.

Масандрівський палац побудовано в стилі французьких замків часів Людовика ХІІІ.
 
                                                                    
 
З 1929 по 1941 в палаці був санаторій. Після війни тут була дача Сталіна, де відпочивали Брежнєв, Хрущов та Сталін. У 1992 році тут було відкрито музей.
Палац відомий не тільки своєю чудовою та надзвичайною архітектурою, а й неповторним інтер’єром. Тут можна побачити рідкісні предмети побуту, камін з коричневого мармуру, світильники ручної роботи, меблі з червоного дерева. Дуже цікавими є кімнати в палаці, адже кожна з них оформлена в різних стилях: готика, бароко, рококо, класицизм. На сьогоднішній день, ми не можемо, на жаль, побачити всі елементи декору в кімнатах, бо деякі з них втратились.

Приїхавши сюди, ви також зможете покуштувати чудового масандрівського вина.