Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Палац Марії Щербатої

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - Вінницька бласть

Палац Марії Щербатої

Палац Марії Щербатої знаходиться У Немирові. Марія Григорівна Щербатова- внучка графа Потоцького, була останньою поміщицею Немирова. За допомогою чеського архітектора, вона побудувала в Немирові електростанцію, критий ринок, спиртзавод та палац. Найвизначнішою та найкрасивішою, із споруджених будівель, є, звичайно, палац.

                                                     


Палац був побудований у 1880 році, на місці старого палацу, який був побудований за наказом сина Софії Потоцької Болеслава.


Палац має свою легенду: ходять чутки, що перед будівництвом палацу, Марії напророчили, що коли будівництво закінчиться, вона помре. Тому, палац будувався дуже довго. Але, на жаль, княгиня так і не побачила добудованого палацу, бо була вбита разом із своєю дочкою. Після її вбивства тут було відкрито будинок відпочинку.


Палац був побудований в стилі ампір. Він вражає своєю величчю та красою. Чудовий парк, який розкинувся на 85 га, доповнює красу палацу. Парк був впорядкований ще за життя книгині. Вона запросила сюди знаменитих садівників із Праги, Відня та Брюсселя. В парку були чудово оформлені ставки. Також тут знаходились 4 статуї жінок, які символізували пори року. По цілому парку були розташовані статуї янголят.


Сьогодні, туристи мають можливість побачити добре збережений палац та його чудові та неповторні інтер’єри. Стіни палацу прикрашені картинами українських художників.


Туристи мають можливість відвідати чудовий парк, який оточує палац. В парку представлено безліч різних видів дерев та чагарників.


На сьогоднішній день, тут розташований санаторій «Авангард».