Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Відпочинок в Карпатах

WaySearch Микуличин Яремчанської мр Україна Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Контактна особа: Ярослав Володимирович
Телефон: (0342) 50-68-54
Факс: 0342-506854
Моб. телефон: 050-3387451 097-5779234

Літній відпочинок та оздоровлення  дітей в Карпатах, поблизу Яремче.Якщо Ваша дитина мріє про справжній дитячий відпочинок та хоче пізнати прекрасний світ природи, тоді відпочинок в дитячому таборі «Едельвейс» - прекрасний вибір. Відпочинок у нашому таборі – це спроба поновити втрачений зв’язок між людиною та природою, можливість побачити красу та велич рідного краю, а також шанс знайти справжніх друзів.

У період міжсезоння-відпочинок як для дітей і дорослих - для групи не менше 15 людей.


Близькі й далекі верхи гір, що голубіють на небі, смерекові чорні ліси з їх синім диханням на ясну зелень полонини , кипіння холодної річки і синій димок від ватри – все це дух наших Карпат.

Якщо Ваша дитина мріє про справжній дитячий відпочинок та хоче пізнати прекрасний світ природи, тоді відпочинок в дитячому таборі «Едельвейс» - прекрасний вибір.

Ми запропонуємо  Вашій дитині  активний відпочинок: піші  походи в гори , прогулянки  унікальними  місцями , екскурсійні програми, навчання основам туризму. Заряд енергії, емоції та найяскравіші враження залишаться у Ваших дітей назавжди. Розташування:ТОК “Едельвейс” знаходиться в смт. Микуличин, Яремчанської міськради , Івано-Франківської області.  Проживання: 4-5 дітей в кімнатах (зручності на поверсі) в стаціонарних цегляних та дерев’яних приміщеннях. Харчування: 5-ти разове, смачне та з користю для здоров’я Вашої дитини . В їдальні працюють висококваліфіковані кухарі.  Інфраструктура:Загальна площа території табору 1,8 га. На території  є дві спортивні площадки: волейбольна та футбольна, приміщення для настільного тенісу, ігрові майданчики. Котельня табору забезпечує, крім опалення корпусів, ще й цілодобове гаряче водопостачання. .Дозвілля:Для дітей щоденно проводяться дискотеки, різноманітні конкурси та змагання, де переможці нагороджуються призами.  Велика увага в таборі приділяється спортивній роботі. Працює бібліотека та система супутникового телебаченняВ ТОК “Едельвейс” працює кваліфікований персонал: вихователі - викладачі гімназій м.Івано-Франківська, студенти Івано-Франківського Прикарпатського університету; медичний персонал – працівники дитячих лікувальних закладів. 

Область,країна: Івано-Франківська область
Добавлено: 2009-11-12 01:14:04    Просмотров: 346
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds