Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Агентство нерухомості

Агентство нерухомості
WaySearch Дністровська, 22
76000 Івано-Франківськ Україна Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Контактна особа: Віктор
Телефон: 0342-511-504
Факс: 0342-75-81-77
Моб. телефон: 093-135-03-43

Агентство – це магазин нерухомості.

Тут Ви можете отримати повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, покупкою або орендою квартир, будинків, земельних ділянок або комерційної нерухомості.

Продукт агентства – інформаційно-консультативна послуга, яка допомагає Вам як учасникові ринку нерухомості отримати максимальну вигоду, заощадити, здійснити вигідну інвестицію, мінімізувати ризики і т.д

Для цього агентство вивчає попит і пропозицію на ринку нерухомості, здійснює пошук варіантів для продажу, покупки або здачі в оренду, виробляє підготовку і перевірку необхідних документів, контролює перехід права власності і дотримання досягнутих домовленостей, але головне завдання Агентства – забезпечити проведення операції на вигідних для Вас умовах.

Ми:

•определімо ринкову вартість нерухомості


 

•проведем ефективну рекламну кампанію •проверім і підготуємо всі необхідні документи

•позбавимо від маси непотрібних, безглуздих і сумнівних контактів

•доб'ємось укладення договору на максимально вигідних для Вас умовах.

•надамо кваліфіковані консультації

•безкоштовно оформимо страховку квартири, що здається в оренду, або офісу.

Всі ці послуги безкоштовні для продавців і орендодавців нерухомості.

Єдине, що необхідно для успішного продажу Вашій нерухомості – підписати договір з нами про співпрацю (так званий «ексклюзивний договір»).

Сенс ексклюзивного договору можна сформулювати таким чином: клієнт, що бажає продати або здати свою квартиру або приміщення в розумні терміни, з найбільшою вигодою і безпекою для себе, доручає це одному агентству нерухомості, а агентство, у свою чергу, отримує виняткове право обслуговування даного клієнта протягом терміну дії договору. Здавалося б, якщо повідомити про продаж квартири відразу в декілька агентств або просто дати оголошення в газету, то продажем квартири одночасно займатиметься безліч фірм. І, начебто, вірогідність швидкого продажу зростає. Це достатньо поширене, але, на жаль, помилкове припущення. В умовах, коли одну і ту ж квартиру одночасно намагаються реалізувати декілька конкуруючих фірм, успіху швидше доб'ється той, у кого ціна виявиться мінімальною. А значить, кожне агентство добиватиметься зниження ціни, переконуючи Вас в необхідності продати за запропонованою покупцем ціною замість того, щоб продавати об'єкт на вигідних для Вас умовах, і квартира (комерційна нерухомість), найвірогідніше, буде продана (здана) за мінімальною ціною.

Чи потрібна Вам така послуга – вирішуйте самі. В разі підписання ексклюзивного договору наші співробітники працюють з максимальною ефективністю, оскільки упевнені, що їх зусилля не будуть марні і що їх праця буде винагороджена. Тому агентство робить все можливе, аби квартира або приміщення знайшли покупця (орендаря): забезпечує ефективну рекламу, відповідальний за об'єкт співробітник наполегливо пропонує своїм колегам і знайомим в інших агентствах, досконально знає всі позитивні сторони квартири або приміщення.

Адже коли він знайде покупця (орендаря) і продасть (здасть) квартиру або приміщення, то зможе заробити винагороду, а значить - зацікавлений в забезпеченні максимально вигідних умов і зручності саме для Вас. Компанія «КІПО-ІФ» готова надати Вам весь спектр послуг у сфері оренди, продажу і покупки житлової і комерційної нерухомості, земельних ділянок, провести підготовку будь-яких документів, надати компетентні консультації. Ми робимо це професійно, відповідально, а головне - чесно.

В 2006 році було створено агентство нерухомості “КІПО-ІФ” Коли ми досконало вивчили потреби ринку нерухомості, накопичили величезний досвід роботи з клієнтами, довівши якість роботи до вищого рівня, з’явилась можливість збільшити сферу нашої діяльності. Тоді ми і розпочали власне будівництво житлових будинків, створивши ТзОВ “КІПОМІСЬКБУД”. Агентству нерухомості “КІПО-ІФ” ми відвели роботу на вторинному ринку житла, тоді як ТзОВ “КІПОМІСЬКБУД” займається будівництвом та реалізацією готового житла та приміщень комерційного призначення, що робить їх доступнішими для ширшого кола споживачів. Ми знаємо, що Вам потрібна відповідна нерухомість, у бажаному місці, у потрібний час, належної якості, за оптимальною ціною. Тому сьогодні наш колектив взмозі задовільнити сучасні та найвибагливіщі вимоги наших клієнтів. Ми впевнено рухаємось у нашій діяльності вперед, маючи позаду значний і грунтовний досвід, а попереду – чітку стратегію та лояльні принципи.

Принципи діяльності АН “КІПО-ІФ” та ТзОВ “КІПОМІСЬКБУД” - АН “КІПО” діє в рамках українського законодавства, твердо дотримуючись етичних та ділових норм, і гарантує клієнтам та партнерам виконання своїх зобов’язань перед ними: - ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта; - для нас особливо важливі ті послуги, які сприяють покращенню соціального становища населення; - наша діяльність побудована на основі засад стійкого розвитку; - розвиток кадрового потенціалу підприємства і вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів здійснюється на базі передових управлінських технологій. Високі темпи будівництва, якість, максимальний комфорт, ефективність та надійність ми гарантуємо! Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні усіх питань, пов’язаних з нерухомістю.


Область,країна: Івано-Франківська область
Добавлено: 2010-02-19 15:53:32    Просмотров: 18
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds