Компания "Портал"
лидер по поставке и
монтаже лифтов
и эскалаторов
http://tehportal.com.ua
 Izamet
Лифты Izamet 
 идеальное
 соотношение
 цены и качества 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Вироби з каменю

Кармелюка 1/а
78000 Тлумач
Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.

Наше підприємство займається природнім каменем з початку 80-х років. Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Камінь використовується як із вітчизняних копалень так і зарубіжних на побажання замовника.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.В нас досить вигідні цінові пропозиції за рахунок уникнення посередницьких послуг і повного спектру виробничого обладнання для роботи з каменем. Якість виробів підтверджена сертифікатами ІSО 9001.


Область,країна: Івано-Франківська область
ПП

ПП"Укрбудпостач-06"

Леніна ,205
08114 с.Гореничи

Приватне підприємство „Укрбудпостач-06”працює на ринку будівельних матеріалів та з надання послуг  з 2004 року .Компанія постійно розширює асортимент продукції для будівництва, а також поповнює парк автомобільною та спецтехнікою. Ми завжди із задоволенням допоможемо Вам з доставкою будівельних матеріалів, послугами спецтехніки, розробкою котлованів, вивезенням будсміття  тощо. Наша компанія молода, але вже досить впевнено зарекомендувала себе на ринку послуг та товарів, своєю наполегливою  працею ми задовольняємо попит кожного клієнта .Ми  готові до обговорення до обговорення оптимальної ціни, якості, термінів і часу доставки матеріалів по місту Києву (є дозвіл на проїзд  в центр міста)  та області. Ми з радістю приймаємо замовлення як на великі так і на дрібні партії.

Ми дотримаємося принципу: „ Кожний потенційний замовник має стати нашим постійним клієнтом” .Основні види діяльності компанії-це забезпечення об”єктів будівництва міста та області такою продукцією, як: пісок річковий та яружний, глина, грунт на підсипку, грунт рослинний,  щебінь в асортименті, відсів, керамзит, камінь бутовий, піщаник, бетон .Маючи власні автомобілі та механізми, компанія оперативно і своєчасно надає  послуги самоскидів, автокранів, гусеничних та колісних  екскаваторів, маніпулятора, міксера,  гідромолота, трала. Ми також виконуємо планування територій, вивіз будсміття, розробку котлованів, підсипку, комплекс земляних робіт.


Область,країна: Київ
Офактуренный утеплитель

Офактуренный утеплитель

б-р Верховного Совета 22-а, оф. 65.
02094 Киев

Утепление и отделка фасада с использованием новой технологии «Мрамор из бетона». Офактуренный утеплитель.

Отделка фасада офактуренным утеплителем на основе экструдированного пенополистирола по новой технологии «Мрамор из бетона», под любую фактуру (кирпич, плитка, камень, мрамор, короед) и цветовую гамму, позволит Вам съэкономить до 50% Ваших средств на материалы и монтаж.

Технология "мрамор из бетона" основана на принципиально новых решениях в области производства архитектурного бетона методом вибролитья. По данной технологии, возможно, получить цветовую гамму разной сложности, имитируя, таким образом, поверхность любого искусственного или природного материала, от пластика до сложного узора малахита. При этом поверхность отливки может быть матовой, отличаться высоким глянцем или совершенной плотностью. Благодаря этим качествам малые современные архитектурные формы можно использовать где угодно, как при отделке внутреннего помещения, так и при отделке архитектурными элементами, фасадов.


Область,країна: Київ

Сайдинг виниловый (Канада

Коксохимическая,5
49000 Днепропетровск

Сайдинг виниловый из Канады (15 цветов) .Элитный цокольный сайдинг (кирпич, тесанный камень, рваный камень,"кедровая доска").


Область,країна: Дніпропетровська область

Пенополиуретан - ПОЛИФОМ

Днепродзержинск
ООО “Полифом” производит компоненты для эластичных, интегральных, жестких (напыляемых и заливочных) пенополиуретанов. Выполняем теплоизоляцию холодильных и морозильных камер, кровель, изотермических емкостей, ангаров, резервуаров, трубопроводов, теплотрасс, вентиляционных шахт и воздуховодов. Предлагаем изделия из ППУ (скорлупы,  плиты, автосидения, воздушные фильтры).
Область,країна: Дніпропетровська область

Віжен салон магазин

Військових Ветеранів, 6
76015 Івано-Франківськ
ВІЖЕНСалон магазин Будівельна компанія Студія дизайну
Салон магазин ВІЖЕН - офіційний представник у Івано-Франківську:
1) СВІТИЛЬНИКИ.(Чехії, Австрії, Італії, Бельгії, США.)
2) ЛІПНИНА.
(колони, карнизи, багети, молдінги, розетки, консолі, ніші, пілястри, арки, обрамлення дверей і вікон, камінні портали:(Бельгії, Малазії, Росії, Китаю.))
3) ДЕКОРАТИВНІ ШТУКАТУРКИ ТА ФАРБИ.(Італії, Іспанії, Франції.)
4) ШПАЛЕРИ.
(Бельгії, Німеччини, Великобританії, Франції, Голандії та ін.)
5) ФРЕСКИ.(Італії,Росії)
6) ФАСАДНИЙ ДЕКОР.
(України, Росії, Китаю.)Область,країна: Івано-Франківська область
Риал Солюшнз

Риал Солюшнз

Киев

Мы готовы предложить Вам широкий спектр услуг в реализации инвестиционных проектов. В нашем портфеле: определение лучшего и наиболее эффективного использования участков земли, разработка концепций торговых центров, офисных центров, жилых и логистических комплексов. Осуществление всех видов проектных работ с согласованием их в установленном порядке в разрешительных инстанциях. Проведение всего спектра строительно-монтажных работ, полная комплектация строительными материалами. Сдача готовых объектов госкомиссии. Реализация и сдача в аренду площадей на этапе проектирования и строительства. Отделка фасада офактуренным утеплителем (на основе пенопласта или экструдированного пенополистирола) по новой технологии под любую фактуру (кирпич, плитка, камень, мрамор, короед, камешковая штукатурка) и цветовую гамму.


Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds