Компания "Портал"
лидер по поставке и
монтаже лифтов
и эскалаторов
http://tehportal.com.ua
 Izamet
Лифты Izamet 
 идеальное
 соотношение
 цены и качества 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Антикваріат

Арт-клуби

Будинки культури

Виставки

Галереи

Картини

Концертні зали

Музеї

Палаци

Студії

Творчі спілки

Театри

Художні майстерні

Художні салони

Центри народної творчості

Шоу - бізнес

Організація заходів, Технічне забезпечення, Артисти

Тернопільська меблев

Білецька 56 Тернопіль
Тернопільська меблева фабрика заснована близько 50 років тому, на основі деревообробної майстерні із старовинними виробничими звичаями - добросовісного та умілого виконання обов'язків робітниками. Новітні технології та давні традиції завжди забезпечували нашій продукції прихильність у людей. Після статутної реорганізації підприємства в середині 90-х років, фінансові інвестиції дозволили провести технологічну реконструкцію виробничого процесу, згідно вимог часу та ринку. В результаті чого, сучасна меблева фабрика, руками майстрів, вихованих на давніх ремісничих традиціях, виготовляє високоякісні меблі класичного стилю для кухні, вітальні, спальні, кабінету, бібліотеки, інших приміщень а також столярні вироби - двері та сходові марші з натурального дерева. 
Поєднання новітнього обладнання, високої кваліфікації працівників, маркетингової стратегії, найкращих матеріалів та сировини, дозволяє постійно оновлювати моделі.
.

Область,країна: Тернопільська область

ПМП"ПЕСА"

с.Хатки вул.Шевченка, 40
47701 Терноп. обл Терноп. р-н

Наша деревообрабатывающая фирма специализируется на элитных дубовых лестницах, мебели, и иконостасах. А также, только мы сделаем интерьер из дерева так, что в своем доме Вы сможете ощутить себя как в сказке.


Область,країна: Тернопільська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds