Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Ігрові зали

Інтернет кафе

Більярд

Бази відпочинку

Бари

Готелі

Дискотеки

Казино

Кафе

Колиби

Комп’ютерні клуби

Котеджі

Лазні

Лотереї

Мотелі

Нічні клуби

Піцерії

Ресторани

Розважальні заклади

Сауни

Парк-готель

Парк-готель "Древній Град"


81123 Львів

Парк-готель "Древній Град" - одне з найцікавіших місць Західної України, у якому гостинність гідна справжніх Галицьких князів. Розташований заклад на сьомому кілометрі по Київській трасі. Завітавши до парк-готелю, ви відразу відчуєте себе захищеними в першу чергу від повсякденних турбот. А також зможете уявити , як саме мешкали наші предки. Адже архітектурне виконання та атмосфера , що тут відчувається неначе , як у далекі часи сміливих та могутніх слов’ян. Про славне життя яких й досі пам’ятають вікові дуби, що ростуть на території парку. Слід нагадати , що парк –готель «Древній град» розташований серед мальовничої діброви , що створює відчуття віддаленості від метушливого світу.


Область,країна: Львівська область
Більярд Сервіс

Більярд Сервіс

вул. Щирецька, 36; ТВК “Південний», ТЦ «Калина» №264. Львів

Більярдні столи та аксесуари

  «Більярд сервіс» працює на ринку більярду з 1996 року, а нещодавно відкрилось представництво компанії у Львові. Обладнання фірми «Альтенберг» вже давно визнане багатьма професіоналами у різних країнах світу. 


Область,країна: Львівська область

ГКІТІ

вул. В. Великого, 33
79026 Львів
Громадський Клуб інтелектуально-творчої ініціативи «Династія» - це громадська неприбуткова організація, яка об’єднує понад 200 підприємців малого та середнього бізнесу для задоволення та захисту їх законних інтересів, ефективного розширення кола ділових контактів, спільного оперативного захисту майнових прав суб’єктів господарювання.
Основними напрямками роботи Клубу є надання охоронних, юридичних, фінансово – економічних, навчально – методичних та рекламно – інформаційних послуг, а також консультація з питань безпеки бізнесу.

Область,країна: Львівська область

Аренда квартир во Львове

Львов
Все квартиры находятся в центре города, а в зависимости от качества и количества комнат и спальных мест цена квартир колебается в пределах от 200 до 350 грн. за сутки. Мы поможем снять квартиру посуточно во Львове, окажем дополнительные услуги, сделаем все возможное, чтобы ваше пребывание в городе было комфортабельным. Сдаваемые квартиры посуточно в Львове ухоженные, оснащенные качественной бытовой техникой.
Область,країна: Львівська область
Західноукраїнске агенство

Західноукраїнске агенство

Зелена, 147
79035 Львів

ТзОВ «Західноукраїнське агентство» — компанія, яка працює на ринку пасажирських перевезень з 2008 року. ЗУА надає послуги в області авіа та автобусних перевезень, постійно вдосконалюючи свої технології і покращуючи якість обслуговування клієнтів.


Область,країна: Львівська область

Готель-ресторан "Оскар"

Тиха
82200 Трускавець

Візитною карткою готелю «Оскар» є сервіс, гідний королівських осіб, і саме час скористатися нагодою і відчути себе одним із них. Наш бутик-готель – це неперевершений відпочинок, як взимку, так і влітку, це вишуканий інтер’єр 18 номерів, із яких кожний має індивідуальний стиль, зали для зустрічей європейського рівня, шеф-кухар нашого ресторану, котрий своїми кулінарними шедеврами вмить підкорює серця.

Саме у нас ви зможете поринути в атмосферу релаксу, яку створять спеціалісти Медичного центру природного оздоровлення «Оскар», відновити сили і отримати виключно позитивну енергію. Метод очищення організму, пропонований у нашому центрі, науково підтверджений і запатентований. Ви водночас маєте можливість отримати неймовірний відпочинок у Трускавці й покращити здоров’я.


Область,країна: Львівська область

Пейнтбол Камікадзе

Природна, 10
79044 Львів

Пейнтбольний клуб Камікадзе Львів - пейнтбол у Львові та Львівській області, організація пейнтбольних ігор та змагань, корпоративних турнірів, виїзд на територію замовника, прокат пейнтбольного спорядження, продаж пейнтбольного обладнання та куль, НІЧНИЙ ПЕЙНТБОЛ.

Велика кількість сценаріїв та місць проведення бою.


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds