Компания "Портал"
лидер по поставке и
монтаже лифтов
и эскалаторов
http://tehportal.com.ua
 Izamet
Лифты Izamet 
 идеальное
 соотношение
 цены и качества 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Агенства нерухомості

Земельні ділянки, маєтки

Комерційна нерухомість

Купівля

Обмін

Оренда

Продаж

 

Проектування будинків

Вінниця

Розробка проектів від простого будинку до багатоквартирних буділель, також спеціалізованих таких як заправки і торгівельні центри.

Проводим будівельні роботи під ключ.


Область,країна: Вінницька область

Нерухомість в Станіславі

Незалежності,83
76018 Івано-Франківськ
Агенція по нерухомості підбере найвишуканіші будинки, квартири та нежитлові приміщення в нашому місті і не тільки...
 
А також до ваших послуг різного цільового призначення земельні дільнки, по Івано-Франківську та за межами.

Область,країна: Івано-Франківська область

fr-bmz

Довга 62/2
76000 Івано-Франківськ

Альтернативне будівництво

офіційний диллер в Івано-Франківській області

Світловодський завод швидкомонтованих будівель

ЗАТ "Об'єднання Дінпроенергобудпром" 


Область,країна: Івано-Франківська область
Бюро нерухомості БонТон

Бюро нерухомості БонТон

Галицька
76000 Івано-Франківськ
Бюро нерухомості „БонТон” (з французької мови «хороший тон, хороші манери, світська чемність») на ринку нерухомості з 2006 року, в складі якого працюють компетентні агенти з нерухомості, досвід яких допоможе клієнтам знайти для себе і своєї сім’ї оптимальний варіант житла для затишного життя, або ефективно здійснити інвестиційні вкладення своїх грошей в нерухоме майно житлового і комерційного призначення, земельні ділянки тощо. Область,країна: Івано-Франківська область
Агентство нерухомості

Агентство нерухомості

Дністровська, 22
76000 Івано-Франківськ

Агентство – це магазин нерухомості.

Тут Ви можете отримати повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, покупкою або орендою квартир, будинків, земельних ділянок або комерційної нерухомості.

Продукт агентства – інформаційно-консультативна послуга, яка допомагає Вам як учасникові ринку нерухомості отримати максимальну вигоду, заощадити, здійснити вигідну інвестицію, мінімізувати ризики і т.д

Для цього агентство вивчає попит і пропозицію на ринку нерухомості, здійснює пошук варіантів для продажу, покупки або здачі в оренду, виробляє підготовку і перевірку необхідних документів, контролює перехід права власності і дотримання досягнутих домовленостей, але головне завдання Агентства – забезпечити проведення операції на вигідних для Вас умовах.

Ми:

•определімо ринкову вартість нерухомості


Область,країна: Івано-Франківська область
Строительство домов

Строительство домов


35500 м.Радивилів

Здаєм будинок під ключ з повним внутрішнім і зовнішнім ремонтом за 4 місяці. Дерев`яний каркасний,екологічно чистий дім, збудований за канадською технологією - "одна из наиболее активно развивающихся технологий деревянного домостроения в нашей стране.

Благодаря наилучшему соотношению "цена / качество", большой долговечности, прочности и экономичности, коротким срокам строительства, комфортности и архитектурной выразительности, около 80% возводимого частного жилья в мире строится именно по этой технологии." Сегодня более 80 % населения продвинутых стран строят именно такие дома из-за постоянно растущих требований к экологичности и энергосберегаемости жилья.


Область,країна: Рівненська область

Агентство нерухомості “КІПО-ІФ”

Дністровська, 22
76000 Івано-Франківськ

В 2006 році було створено агенство нерухомості “КІПО-ІФ”

Коли ми досконало вивчили потреби ринку нерухомості, накопичили величезний досвід роботи з клієнтами, довівши якість  роботи до вищого рівня, з’явилась можливість  збільшити сферу нашої діяльності. Тоді ми і розпочали власне будівництво житлових будинків, створивши ТзОВ  “КІПОМІСЬКБУД”.

Агенству нерухомості “КІПО-ІФ” ми відвели роботу на вторинному ринку житла, тоді як ТзОВ “КІПОМІСЬКБУД” займається будівництвом та реалізацією готового житла та приміщень комерційного призначення, що робить їх доступнішими для ширшого кола споживачів.

Ми знаємо, що Вам потрібна відповідна нерухомість, у бажаному місці, у потрібний час, належної якості, за оптимальною ціною. Тому сьогодні наш колектив взмозі задовільнити сучасні та найвибагливіщі вимоги наших клієнтів.
Ми впевнено рухаємось у нашій діяльності вперед, маючи позаду значний і грунтовний досвід, а попереду – чітку  стратегію та лояльні принципи.


Область,країна: Івано-Франківська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds