Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

РІЛЯ УКРАЇНА

Навроцького, 1
79034 Львів

ТзОВ "Ріля Україна" є ексклюзивним представником всесвітьо відомої марки RIELA в Україні.

Післяжнивна техніка для всіх типів зернових культур, кукурурудзи, ріпаку, соняшнику, бобових, посівного матеріалу, комбікормів є сферою діяльності, в якій спеціалізується фірма RIELA:

  • Стаціонарні і мобільні сушильні установки.
  • Очисні машини.
  • Круглі силоси, сховища.
  • Транспортери для зерна - норії, скребкові і стрічкові транспортери, лоткові конвеєри, приймальні транспортери для завальних ям.

Область,країна: Львівська область

"Шиншилла"

Патона
79040 Львов

На нашей странице Вы можете получить полезную и интересную информацию про шиншилл. Вы ознакомитесь с основными направлениями нашей деятельности в Украине и странах СНГ. Как разводить, чем кормить, где купить этих редких пушных зверей? Ответы на эти и многие другие вопросы на Возможно Вы наш будующий представитель в вашем регионе. Мы рады видеть Вас на нашей странице. Шиншилла - это выгодный бизнес!

 


Область,країна: Львівська область
ТзОВ

ТзОВ "Агромарк Юкей"

Центральна,62
80441 с.Вирів

Компанія АГРОМАРК ЮКЕЙ, яка працює на Західній Україні, є потужним європейським ліцензійним виробником елітних сертифікованих сортів картоплі та репродуктивного насіння компаній Агріко (Agrico) та Меєр (Meijer) (Нідерланди) - лідерів в галузі вирощування високоякісного посадкового матеріалу картоплі. Сфера діяльності компанії також охоплює вирощування ярої та озимої пшениці, кукурудзи, буряку та ріпаку для харчових ринків України, Росії, Азербайджану та Туркменістану.

 


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds