Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України
Аптека низьких цін

Аптека низьких цін

вул. С. Бандери, 71
79013 Львів
«Аптека низьких цін» пропонує широкий асортимент лікарських  засобів  вітчизняного та  імпортного  виробництва за цінами, що нижчі середньоміського рівня. «АНЦ» - це не лише низькі ціни, а й високі стандарти роботи, швидке обслуговування, можливість замовлення ліків та оперативна їх доставка.
Область,країна: Львівська область

АТЗТ "Мікроклімат"

вул. Наукова, 5а
79060 Львів

Проектування, виготовлення, монтаж та реконструкція "чистих" приміщень.Виготовлення "сендвіч" панелей з наповненням пінополіуретаном, мінеральною ватою.Холодильні та морозильні камери.


Область,країна: Львівська область

Мережа аптек"D.S."

Галицька, 19
79008 Львів

Основний вид діяльності - роздрібна реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення, лікувальної косметики, фітопрепаратів, дитячог           D.S. – медичний термін, який ще з часів Гіпократа і до сьогодні використовується лікарем при виписуванні рецепту. Це скорочене позначення двох латинських слів, які у перекладі означають традиційне звертання лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (Dа – означає „видай”, Signa – означає „познач” ). У цьому скороченому написі криється весь зміст роботи фармацевта : працювати так, щоби кожен відвідувач аптеки у будь-який час міг придбати необхідні йому ліки у необхідній кількості та отримати вичерпну інформацію про правила їх прийому. Ми прагнемо працювати так, щоб безвідмовне і кваліфіковане обслуговування відвідувачів стало своєрідною візитною карткою мережі аптек „D.S”. Основними цінностями нашої мережі аптек є клієнт, належна якість ліків і фаховість персоналу.Фармацевтивчна фірма ТзОВ “Маркет Універсал” – перше підприємство на роздрібному фармацевтичному ринку України,  яке  у  2005 році  отримало  сертифікат  на  відповідність  системи  управління  якістю  вимогам  міжнародного  стандарту  ISO о харчування через мережу аптек.


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds