Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи може підприємство з певних причих затримати розрахунок при звільненні?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи може підприємство з певних причих  затримати розрахунок при звільненні?

  

Ні.

Стаття 117 КЗпП України передбачає відповідальність керівника підприємства, установи, організації  за затримку остаточного розрахунку при звільненні.

Якщо спор про розмір „розрахункових”  виплат відсутній, то у разі затримки остаточного розрахунку при звільненні, підприємство зобов”язане виплачувати працівникові його середній заробіток за весь час затримки включно по день фактичного розрахунку.