Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи обов”язково попереджувати директора про звільнення за власним бажанням за 2 тижні?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи обов”язково попереджувати директора про звільнення за власним бажанням за 2 тижні? 

 

Так.

 

              Працівник має право розірвати трудовий договір за власним бажанням (ст.38 КЗпП України), попередивши про це директора за два тижні.  Хоча, за згодою  керівництва, можливе звільнення працівника в день, вказаний в заяві. 

 

             Керівник не має права заставити працівника продовжувати роботу ще 2 тижні після написання заяви за власним  бажанням в наступних випадках:

 

 -         переїзд на нове місце проживання;

-         переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість;

-         вступ до навчального закладу;

-         неможливість проживання в даній місцевості, підтверджена медичним висновком;

-         вагітність;

-         догляд за дитиною до досягнення нею 14-річного віку або дитиною-інвалідом;

-         догляд за хворим членом сім”ї або інвалідом 1-ї групи;

-         вихід на пенсію;-         прийняття на роботу за конкурсом;

-         у випадках, коли керівник не виконує законодавства про працю, умов колективного  чи трудового договору;

-         інші поважні причини.  

 

У даних випадках власник зобов”язаний звільнити працівника за власним бажанням  у день, коли просить працівник.