Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи правомірним є застосування випробовувального терміну при прийнятті на роботу спеціалістів після закінчення вузів?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи правомірним є застосування випробовувального терміну при прийнятті на роботу спеціалістів після закінчення  вузів?

 

  

Ні!

 

 

 

Згідно ст. 26 КЗпП України,  випробування не встановлюється:

 

 -         для осіб, які не досягли 18-річного віку;

-         молодих робітників після закінчення професійних навчально-виховних закладів;

-         молодих спеціалістів після закінчення вищих навчальних закладів;

-         осіб, звільнених в запас з військової чи альтернативної служби;

-         інвалідів, направлених на роботу  відповідно до рекомендації медико-соціальної експертизи;

-         при прийнятті на роботу в іншу місцевість;

-         при переведенні на роботу на інше підприємство, установу, організацію;

-         в інших випадках, передбачених законодавством.